Výlet

Ďalší vydarený výlet v rámci krúžkovej činnosti na našej škole.

Konal sa 23. 9. 2006, cieľ - Šarišský hrad.

Nálada aj počasie boli fantastické.

Ozajstný relax.

Symbolicky v prvý jesenný deň , 23. septembra 2006,  sme zahájili činnosť geografického  krúžku pod vedením pani učiteľky Šoltésovej a turistického krúžku pod vedením pani učiteľky Ferkovej. O 8.30 sme sa stretli pred budovou školy  a vydali sa na prvý výlet v tomto školskom roku.  Prialo nám krásne slnečné počasie a tak výstup na Šarišský hrad bol prechádzkou pestrofarebným jesenným lesom. Na vrchole sme si prezreli panorámu okolia z hradieb, žiaci si opiekli dobroty, ktoré im rodičia nachystali a v dobrej nálade  sme sa o 15.00 hod rozchádzali domov. Výletu sa zúčastnili žiaci z 5. – 8. ročníka.

text: PaedDr. J. Šoltésová