TK BOUNCE   ♫  ♪

TK BOUNCE už dvanásť rokov pôsobí na slovenskej tanečnej scéne. Je viacnásobným reprezentantom Slovenska na svetových a európskych súťažiach. Členom slovenskej tanečnej reprezentácii je od roku 1998. Členovia klubu sa prezentujú na súťažiach a vystúpeniach DISCO DANCE, HIP HOP, STREET DANCE SHOW.

Trénerkou klubu od jeho vzniku je Jana Merčáková, učiteľka MŠ Bernolákova. Od roku 2000 vedenie klubu spolupracuje s Dobravou Škvaridlovou – finalistkou Milionového tanca a absolventkou FTVŠ v Bratislave, Monikou Betinskou – študentkou VŠMU a členkou tanečného súboru LENTILKY Žilina.

Tréningové strediská TK BOUNCE:

ZŠ Bernolákova 21   ♥   Mestská hala   ♥   Posádkový klub – Sídlisko III

--------------------------------------------------------------------------

Členky klubu TK BOUNCE nájdete v rozcvičovni ZŠ Bernolákova:

Pondelok:       17:15 hod – 18:45 hod

Štvrtok:          17:00 hod – 18:30 hod

Reprezentantky ZŠ Bernolákova:

Soňa Pavlíková, Dominika Beňková, Gabika Kuchárová, Janka Dudjaková, Klaudia Horváthová, Soňa Kuchárová, Enika Meľuchová

Príďte medzi nás

KONTAKT: